Honor_Faith_Respect
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vtípky etc. :)

3 posters

Goto down

Vtípky etc. :) Empty Vtípky etc. :)

Příspěvek  Admin Thu Oct 18, 2007 10:28 am

1.

Jede si takle hipík v autobuse a přistoupí si jeptiška... Líbí se mu, a tak neváhá a osloví jí: "hele jeptiško vyspi se semnou". "Bohužel to nejde, jsem nevěsta boží, nemůžu"..
Celej rozhovor zaslechne autobusák a hipíkovi poradí: "jdi na hřbitov, přesně o půlnoci, převlíkni se do bílýho a řekni, že jsi bůh a určitě ti dá"..
Hipík celej natěšenej jde v půlnoci na hřbitov a jeptiška už se modlí... ihned ji osloví, jeptiško vyspi se semnou já jsem Bůh.. a ona nato: "O.K., ale mám svý dny půjde to jen zezadu", to však hipika neodradí, užije si, sundá převlek a křičí: háháá já jsem hipík z autobusu, jeptiška se otočí, sundá převlek: háháhá já jsem autobusák
pale
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 56
Age : 40
Location : 2:476:7, Praha
Registration date : 27. 09. 07

https://hfralli.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  De Wrajt Wed Dec 05, 2007 7:47 pm

no taky sem si vzpoměl na pár vtípků, tak sem občas ňákej hodím, tohle bude první várka:

Muž se ptá v baru atraktivní ženy:
"Slečno, nechcete se mnou dělat magii?"
Ona: "Jakou?"
On: "Půjdeme ke mně, já Vás ošukám a Vy potom zmizíte." Laughing

Mladik se připotácí k dívce sedící u stolu. "Hele, nešla bys tancovat?"
Dívka rozpačitě špitne: "...Nooo...Ano.."
"Tak běž, nemám si totiž kam sednout." Laughing

Ona: Miláčku, miluješ mě?
On : Jasně, nebo si myslíš, že tu dělám kliky? Laughing
De Wrajt
De Wrajt

Poeet p?íspivku : 18
Age : 41
Registration date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  De Wrajt Thu Dec 06, 2007 2:16 pm

Jde hustě nasraný prasátko po lese a potká ho liška: "Co je prasátko,co se tváříš tak nasraně?" "Hele, běž do piči, ty pičo červená"
Jde dál, potká ho vlk a zeptá se: "A co že si tak nasraný, prasátko"? "Drž hubu, kokote chlupatej, šerednej a běž do řiti!"
Potká ho medvěd a zeptá se: "Co je ti, prasátko"? "Víš co? Polib si prdel, ty idiote velkej, hnusnej, smradlavej" Jde dál a potká ho lesní víla: "Tak prasátko, za to, že si tak nasrané a jenom všem nadáváš, ti nesplním tři,ale jenom dvě přání!"
"Víš co, chci velkou jámu plnou hoven!" "Tady ji máš, prasátko! A co druhé přání?" "A teď si to celý vyžer, ty děvko jedna průsvitná!" Very Happy

Přijde Pepíček ze školy a povídá tatínkovi že dostal pětku z matiky.
"Jak to?" ptá se podrážděně otec. "Nejdříve se mě učitelka zeptala,
kolik je 3 x 2. A já jí povídám že 6," říká Pepíček. "No to je správně," na to tatík.
„Pak se mě zeptala, kolik je 2 x 3," povídá Pepíček.
"Jakej je v tom kurva rozdíl?" rozčílí se tatík. "Přesně to jsem řekl," na to Pepíček. Smile


Jde takhle zajíc po vlaku, otevře dveře jednoho kupé a povídá: "Je tady mezi vámi nějakej frajer?" Nikdo nic, tak zajíc povídá: "Tak mi všichni dáte korunu"
Jde do druhého kupé a situace se opakuje. Žádnej frajer, tak zase vybere od každého po koruně a jde dál. Otevře dveře třetího kupé a zase povídá: "Je tady nějakej frajer?"
Z rohu se zvedne chlápek a suverénně povídá: "Já!"
Za zajícem se vynoří medvěd a povídá: "Tak frajere, ty to máš za deset, ostatní po koruně..."
Very Happy
De Wrajt
De Wrajt

Poeet p?íspivku : 18
Age : 41
Registration date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  De Wrajt Fri Dec 07, 2007 12:17 pm

Potkají se dvě klíšťata a jedno se ptá druhého: "Tak co, jak jde život?" A to druhé klíště odpovídá: "Ani se neptej, je teprve poledne a už mě dvakrát vytočili!" Twisted Evil

V porodnici se ptají rodičky: "Přejete si, aby byl otec u porodu?" - "Raději ne, mohl by se tam potkat s manželem. affraid

Dva muži sedí v autě a spolujezdec po pár kilometrech usne.
Řidič nemá s kým kecat, tak vezme mladou stopařku.
Ta si sedne na zadní sedadlo. Řidič mrkne do zpětného zrcátka, holka nohy roztažené a bez kalhotek. Probudí loktem spolujezdce a říká mu:
"Podívej se do zpětného zrcátka." Ten napůl probuzený mrkne do zrcátka a říká :
"Ty vole nemáš hřeben? Vypadám jak piča..." Laughing
De Wrajt
De Wrajt

Poeet p?íspivku : 18
Age : 41
Registration date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  De Wrajt Sat Dec 08, 2007 10:59 pm

Jde takhle zajíc po vlaku, otevře dveře jednoho kupé a povídá: "Je tady mezi vámi nějakej frajer?" Nikdo nic, tak zajíc povídá: "Tak mi všichni dáte korunu"
Jde do druhého kupé a situace se opakuje. Žádnej frajer, tak zase vybere od každého po koruně a jde dál. Otevře dveře třetího kupé a zase povídá: "Je tady nějakej frajer?"
Z rohu se zvedne chlápek a suverénně povídá: "Já!"
Za zajícem se vynoří medvěd a povídá: "Tak frajere, ty to máš za deset, ostatní po koruně..." Smile

Přijde reportérka na farmu a ptá se farmáře, jestli by jí dokázal vysvětlit příčinu nemoci šílených krav.
Farmář říká: " No, představte si, že taková kráva je býkem oplodněna jedenkrát do roka!"
Mladá reportérka: " Hmm, to je úžasně zajímavý, ale jak to souvisí s nemocí šílených krav???"
Farmář: " No, a to si ale ještě uvědomte, že taková kráva se dojí asi tak 4x denně!!!"
Reportérka: "To je určitě velice cenná informace, ale jak to proboha souvisí s nemocí šílených krav?"
Farmář: "Počkejte - právě se dostávám k jádru problému. Jenom si představte , že kdybych si hrál s vašima kozama čtyřikrát denně a píchal vás jenom jednou ročně - nezešílela byste z toho???" Laughing
De Wrajt
De Wrajt

Poeet p?íspivku : 18
Age : 41
Registration date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  De Wrajt Sun Dec 09, 2007 5:41 pm

Přijde paní do obchodu s koženými kabelkami.
Vybírá, vybírá, až se jí zalíbí úplně malinká kabelička, tak na telefon a zrcátko.
Koukne na cenu a povídá: Taková malá a stojí 6.500kč není to moc?"
A prodavač jí povídá: "Paní tato kabelka je vyrobená z pánského přirození a když jí 3x olíznete, máte z toho kufr !!" Smile


Dva čundráci jdou na tůru a míjejí holku, která spravuje píchlý kolo.
Jeden se nabídne, že jí pomůže. Za chvíli dojede svýho kamaráda na kole.
"Tys jí šloh kolo?" "Né. Ona sama. Dodělal jsem tu duši, ona si sundala kalhotky a prý, že si můžu vzít co chci. Tak jsem si vybral kolo."
"Dobře jsi udělal. V těch kalhotkách bys vypadal jak buzerant." Laughing

Letí letadlo nad Afrikou a v něm Bush, Merklová a Klaus.
Najednou sebou začne letadlo prudce házet, ozve se exploze a jeden motor vybuchne. Pilot si bleskurychle nasadí padák, řekne "hodně štěstí" a vyskočí.
Bush říká "žádnou paniku, pánové. To zvládnu." Chytí knipl a kupodivu, sice tvrdě, ale přistane na jedné planině. Téměř okamžitě je letadlo obestoupeno davem černoušků.
Ti tři vystoupí, ale dav se nerozestupuje. Největší z černoušků, náčelník, předstoupí a lámanou angličtinou říká "My byt lidojedi a my vás teď všechny sníst“.
Bush vykoktá "Ale, to nemůžete. Jsem prezidentem USA“.
Náčelník na to "Na to my kašlat, z tebe být guláš." a odvlečou ho.
Merklová "Ne, prosím, jsem německá kancléřka. Národ na mě spoléhá."
Náčelník "Na to my kašlat, z tebe být svíčková." a taky ho odvlečou.
Klaus "Ne tak to by opravdu nešlo. Já jsem prezident České republiky."
A náčelník na to česky "Ty vole, tam jsem studoval. Dáš si guláš nebo svíčkovou?" Smile
De Wrajt
De Wrajt

Poeet p?íspivku : 18
Age : 41
Registration date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  De Wrajt Tue Dec 11, 2007 11:58 am

Nedávno jsem strašně potřeboval na pár dní vypadnout z práce, ale věděl jsem, že šéf mi volno jen tak nedá.Naštěstí mě napadlo, že kdybych ze sebe udělal blázna, tak mě na pár dní pustí. Tak jsem se zavěsil pod strop a začal vydávat podivné zvuky.Má kolegyně se na mě udiveně dívala a pak se zeptala, co proboha dělám na tom stropě. Vysvětlil jsem jí, že představuju žárovku, aby si šéf myslel,že jsem se zbláznil a pustil mě na pár dní domů oddychnout si od práce. Po několika minutách se u nás v kanceláři šéf skutečně objevil.Podíval se na mě, jak visím pod stropem a zeptal se:"Co tam, proboha, děláte?" Řekl jsem mu, že jsem se stal žárovkou. Odpověděl, že jsem očividně přepracoovaný a že si mám jít na pár dní domů odpočinout. Seskočil jsem dolů a odcházel domů. Moje spolupracovnice se ovšem vydala za mnou. Šéf ji zastavil a zeptal se jí: "A kam jdete vy?" Odpověděla mu: "Jdu domů taky..... Kurva.....přece...nebudu dělat potmě!" Smile

Na patologii pitvá doktor pana Nováka a říká si :
"Ten má teda péro, to musím vzít ukázat ženě."
Přijde domů a položí ho před ženou na stůl :
"Schválně se podívej...." Ona: "No neříkej, že Novák je po smrti?" Smile

Baví se dva chlápkové v práci a jeden se ptá druhého:
"Hele používáte při souloži prezervativ?" "No jasně"
"A stalo se ti někdy, že ti tam zůstal?" "No jasně že jo, už mockrát"
"A co s tím děláš?" "Nic, normálně ho vyseru" Shocked
De Wrajt
De Wrajt

Poeet p?íspivku : 18
Age : 41
Registration date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  De Wrajt Tue Dec 18, 2007 7:39 pm

DOTAZ OD UŽIVATELE:

Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému, jelikož nemá funkci remove. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale restore skončil neúspěšně a systém byl zablokován. Můžete mi někdo poradit?
ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodný upgrade. Ale Manželka 1.0 je operační systém navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 vede k vážnému poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je vůbec neinstalovat software Manželka, ale používat jen verze Přítelkyně. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé.
Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou parazitní instalaci virového programu Tchýně 6.4 lol!
De Wrajt
De Wrajt

Poeet p?íspivku : 18
Age : 41
Registration date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  Chuck Mon Aug 04, 2008 7:05 pm

Laughing

Chuck

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 29. 07. 08

http://yin.cz/

Návrat nahoru Goto down

Vtípky etc. :) Empty Re: Vtípky etc. :)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru