Honor_Faith_Respect
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vtipek 2

2 posters

Goto down

Vtipek 2 Empty Vtipek 2

Příspěvek  Exeter Thu Oct 18, 2007 3:21 pm

Krize středního věku ....

Když jsem byl ženatý 25 let, podíval jsem se pozorně na svou ženu a řekl jí: ˝Drahá, před 25 lety jsme meli malý, laciný byteček, laciné auto, spali jsme na laciné pohovce a dívali jsme se na malou, černobilou televizi, ale zato jsem každou noc spal s krásnou, 25-tiletou, vášnivou blondýnkou. Teď máme drahou, půlmilionovou vilu, auto za padesát tisíc dolarů, krásnou, velikou ložnici a plasma televizi, ale každou noc musím spát s padesátiletou ženskou. Tak se mi zdá, že ty teď do toho scenáře jaksi nezapadáš.˝

Moje manželka je velice rozumná ženská. Řekla mi, ať si tedy najdu vášnivou 25-tiletou blondýnku a ona se už postará, abych znovu bydlel v laciném bytě, jezdil v laciném autě, spal na laciné pohovce a díval se na malou, černobílou televizi.

Nejsou starší ženy fantastické? Ty opravdu vědí, jak vyřešit krizi středního věku. Laughing
Exeter
Exeter

Poeet p?íspivku : 43
Age : 40
Location : Teplice
Registration date : 04. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Vtipek 2 Empty Re: Vtipek 2

Příspěvek  Admin Thu Oct 18, 2007 3:30 pm

Hihi to mi trochu připomělo jakej je rozdíl mezi ženskou a uragánem?

Mno v podstatě žádnej, když přijdou, jsou vlhké, jemné ... a když odcházejí, berou auta, domy, chaty Smile
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 56
Age : 40
Location : 2:476:7, Praha
Registration date : 27. 09. 07

https://hfralli.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru